Як вибрати кращий мікрокредит?

  • Переглядів: 343

Багато людей періодично змушені позичати гроші. У когось це пов'язано з невмінням розпланувати свої витрати, у інших з несприятливим збігом обставин. У будь-якому випадку доведеться вживати заходів. І хоча іноді можна позичити гроші у знайомих, багато хто не хоче ділитися з ними станом своїх фінансів.

Якщо немає можливості скористатися кредитною карткою, в разі її відсутності або відсутністю на ній коштів, то існує безліч організацій, що видають мікрокредити. Це досить вигідно, якщо сума і термін позики невеликі. Мінімальний пакет документів, можливість отримати гроші швидко, іноді навіть під 0% і практично без відмови, робить такий кредит популярним.

Для того щоб вибрати мікрофінансову організацію створено багато сервісів, в тому числі creditoff. Після попереднього ознайомлення з умовами надання кредитів можна перейти на сайт обраної компанії, там докладніше вивчити порядок отримання кредиту і оформити його. Найкращим варіантом є отримання грошей на карту будь-якого українського банку, так як не потрібно нікуди йти і гроші швидко надійдуть на рахунок. Крім того кредит на несколько месяцев можна оформити цілодобово на відміну від відвідування офісу. Не обов'язково навіть мати офіційну роботу і відмінну кредитну історію. Позика можуть отримати навіть ці люди. Головне уважно заповнювати заявку і давати правдиві відповіді.

Перед підписанням договору обов'язково слід ознайомитися зі штрафними санкціями при несвоєчасному погашенні кредиту, і можливістю його пролонгації або надання відстрочки при виникненні важких життєвих обставин, а також дізнатися про акції та програми лояльності, які можуть проводитися під час оформлення кредиту.

Переваги сайту creditoff полягають в тому, що на сайті є зручний фільтр, що дозволяє відразу вибрати ті організації, які відповідають певним вимогам і не витрачати час на інші. Погашення кредиту зручно проводити в особистому кабінеті, так як не потрібно нікуди ходити і можна простежити надходження грошей. Можна заплатити також за допомогою інтернет-банкінгу або в терміналах самообслуговування.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора