Як вибрати надійний принтер для офісу?

  • Переглядів: 275

Часто, при виборі друкованого пристрою для офісу, люди керуються одним простим принципом: друкує - ось і добре. Вибираючи принтер або МФУ настільки халатно, ми ризикуємо викинути гроші на вітер. Давайте спробуємо розібратися, як вибрати гідне пристрій, який прослужить вам довгі роки?

Кольоровий або монохромний?

Спочатку варто відповісти на питання: «Що ми будемо друкувати?» Чорно-білі документи, де з зображень зустрічаються хіба що графіки та діаграми або повнокольорові документи з великою кількістю вставок і зображень? Спочатку вам може здатися хорошея ідеєю придбати для офісу пристрій, деякі функції якого в даний момент вам не потрібні. Але це не так. Ви просто переплатите за те, чим насправді не будете користуватися. Проконсультуйтеся з колегами: що вони хочуть від покупки і для яких цілей їм потрібен офисный принтер? Робіть вибір на основі відповідей і отриманої інформації.

Лазерний або струменевий?

Тут все залежить від того, що ви частіше друкуєте. Струменеві принтери відрізняються більш високою роздільною здатністю друку, але це важливо лише в тому випадку, коли потрібно передати дрібні деталі, відтінки або кольору. Струменеві принтери відмінно підійдуть лише для фотосалону, друкарні чи вдома.

Якщо ви купуєте апарат для друку документів у великих кількостях - однозначно лазерний. На відміну від струменевих, лазерні пристрої довго розігріваються, але швидкість друку у них значно вище. Наприклад, модель Kyocera ECOSYS P2335dn 1102VB3RU0 розганяється до 35 сторінок в хвилину. Продуктивність - 20000 сторінок формату А4. Це «робоча конячка», яка буде справно служити вам навіть в умовах пікового навантаження.

Принтер або МФУ?

Все гранично просто: якщо часто доводиться копіювати і сканувати документи, то варто задуматися про придбання МФУ. Це багатофункціональний пристрій, що укладає в собі копір, сканер, принтер, іноді факс. Ціни на МФУ звичайно на порядок вище, ніж на принтери, але все одно покупка обходиться вигідніше в порівнянні з покупкою принтера і сканера окремо. Та й 3 в 1 набагато зручніше.

Які функції повинні бути у доброго принтера?

Звичайно, в даному питанні все суто індивідуально. Відповімо на це питання, виходячи з наших припущень.

Двосторонній друк точно не буде зайвою. Це функція - ваш головний помічник, в разі якщо ви друкуєте безліч чернеток. Розумніше економити папір і використовувати лист з двох сторін.

Щоб не створювати в офісі «павутину» з проводів, вибирайте моделі, якими можна керувати за допомогою WI-FI.

Нові принтери вміють дбати про безпеку всіх ваших даних. Для цього існує можливість друку із захистом по ПІН-коду. Перш ніж принтер почне свою роботу, вам буде потрібно ввести вірний пароль.

Мабуть, найголовнішим якістю хорошого принтера є те, що його не помічаєш в офісі. Він працює без проблем, справно, не викликає роздратування у співробітників своїм шумом.

Вибирайте пристрій покладаючись на потреби ваших колег, і тоді ви точно виберете апарат, який буде працювати вам вірою і правдою довгі роки.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора