Galaxy K Zoom вийшов офіційно

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1099

alt

Чутки про те , що компанія Samsung готує оновлення для свого фото- флагмана Galaxy s4 Zoom ходили вже давно , так як в різного - роду бенчмарках і на всяких сайтах ця модель « світилася » не раз ( ідентифікувати , що це саме вона , було не складно , оскільки подібна камера розташовується лише в такого - роду пристроях від Samsung) . Що можна сказати - новий Galaxy K Zoom куди краще старого , по-перше - це стосується дизайну і зовнішнього вигляду гаджета , тепер він виглядає дійсно як смартфон з крутої камерою , а не як фотоапарат з вбудованим телефоном.

Габарити зменшилися , в самій товстій частині Galaxy K Zoom всього 2 см (близько об'єктива , який все так само « виїжджає » ), в інших місцях товщина складає близько 1.6 см. Вартість пристрою буде однозначно високою , тому подумайте 100 разів, перш , ніж витрачатися на такий " гібрид " , адже за цю ж суму можна придбати більш потрібні речі , наприклад комп'ютер msi моноблок , або ж який-небудь " стаціонар" , який буде служити вірою і правдою багато років.

Тепер про характеристики - найголовніше це камера , вона 20 -мегапіксельна і володіє 10 -кратним зумом ( оптичним , а не цифровим , що дозволить зберегти якість навіть при максимальному наближенні) . У порівнянні зі звичайним Galaxy S5 цей девайс отримав спрощений дисплей ( він менше за розмірами і володіє здатністю HD , а не FullHD ) , крім того процесор став « слабкіше » , але при зменшеному дозволі в іграх та інших вимогливих до графіки додатках апарат буде працювати не гірше за свого побратима - флагмана. Оперативної пам'яті 2 ГБ , чого вистачить позаочі для всіх функцій на сьогодні. З особливостей можна відзначити модифіковане додаток камери , яке дозволить по максимуму задіяти залізні можливості оптики.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора