Молодь все більше залежна від своїх смартфонів

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1071

Залежностей сьогодні існує ціла купа, починаючи від «традиційних» начебто алкогольної або тютюнової, до «екзотичних», що з'явилися в результаті технічного прогресу. Причому залежність не фізична, як у випадку з багатьма іншими видами звичок, а психологічна - від комп'ютера, смартфона, ігор та інших видів діяльності, пов'язаних з Hi-Tech.

Як показали дослідження, після того, як підліток перебирається від батьків абикуди, де живе самостійно (окрема квартира, гуртожиток), проведення часу в мережі і в цілому за гаджетами зростає. Сьогодні кожна людина з подібних «залежних» проводить зі своїм смартфоном або планшетом порядку 10 годин на день.

Причому більша частина часу - це просто безглузде блукання в мережі і соціальних мережах (прокрутка новинної стрічки вконтакте, Фейсбук або інстаграма). Безпосередньо спілкування займає близько 1.5 години, незначна частина часу витрачається на іграшки або читання новин. Також велика частина сучасних людей не забуває і про музику - їй віддають в середньому близько півгодини на добу!

Друзі сайту: креативне агентство Кенгуру допоможе вам зробити ваш бізнес справді впізнаваним!


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора