Уловки при здачі іспитів за допомогою мікронавушника

Написано в Uncategorised
 • Переглядів: 1662

Мікронавушник для здачі іспитів - давно відома і більш продуктивна альтернатива звичайним шпаргалкам.
На сьогоднішній день не залишилося жодного університету, студенти якого не користувалися цим пристроєм. З'являються все більш і більш технологічні моделі, самі мікронавушники стають все менше і менше. І, здавалося б, як можна не здати іспити за допомогою мікронавушники? Але, виявляється це можливо. І справа далеко не в якості самого пристрою, а в «людському факторі». Деякі студенти просто не знають або не вміють правильно користуватися мікронавушником для здачі іспитів. Нижче наведено кілька порад, які допоможуть максимально ефективно скористатися цим чудовим пристроєм на іспиті.

 Підготовка до іспитів

Починайте готуватися до іспитів ввечері, а не вранці, за годину до іспиту. Для того щоб комплект мікронавушники був абсолютно готовим до завтрашнього іспиту потрібно виконати кілька простих дій:

 •          Перевірте, чи не забруднений динамік мікронавушника вушної сіркою або іншими речовинами (для деяких моделей)
 •          Підключіть блютуз гарнітуру до вашого телефону
 •          Поставте пробну батарейку в мікронаушнік для здачі іспиту
 •          Зв'яжіться з вашим помічником і перевірте якість звуку як динаміка, так і мікрофона
 •          Заздалегідь продумайте, який одяг ви будете одягати, щоб максимально заховати гарнітуру
 •          Завжди заряджайте Bluetooth гарнітуру
 •          Визначте швидкість диктування вашого помічника, при якій вам буде найзручніше писати
 •          Домовтеся зі своїм суфлером про те, яким чином ви передасте йому інформацію з екзаменаційного білета
 •          Домовтеся про використанні умовних знаках при здачі іспитів з мікронавушники
 •          Переконайтеся, що у вас є нова, запечатана батарейка для мікронавушники, яку ви встановите перед іспитом
 •          Переконайтеся, що у вашого помічника досить навчальних матеріалів і він зможе швидко знайти необхідну інформацію при здачі іспиту

Передача інформації співрозмовнику через мікронаушнік

Зрозуміло, що для того, щоб диктувати вам відповіді, ваш суфлер повинен дізнатися питання або номер вашого екзаменаційного білета. В найпростішому випадку, ви, якщо це дозволяє зробити обстановка, можете просто прошепотіти інформацію через вбудований в гарнітуру мікрофон. Якщо ж такої можливості немає (строгий викладач, незручне розташування, занадто великий обсяг інформації), потрібно використовувати інші шляхи.

1. Можна непомітно сфотографувати квиток і відправити його співрозмовнику за допомогою MMS або через Internet
2. Відправити SMS з відповідною інформацією
3. Якщо є список питань, які виносяться на іспит, ваш співрозмовник може по порядку читати їх вам. На потрібному питанні ви подаєте умовний сигнал (постукування, покашлювання, клацання ручки або натискання будь-якої клавіші на телефоні), щоб він зрозумів, яка інформація необхідна
4. Можете голосно, щоб почув ваш співрозмовник, перепитати або уточнити у викладача номер або інформацію екзаменаційного білета.

Після того, як ви сказали суфлерові інформацію, залишається лише слухати і записувати те, що він вам диктує через мікронаушнік для здачі іспитів.

Переписування інформації за допомогою мікронавушники для здачі іспиту

Найголовніше - це сконцентруватися. Якщо час іспиту обмежена, а обсяг матеріалу досить великий, намагатися максимально швидко і точно записувати інформацію, передану через мікронаушнік для здачі іспитів. Слідкуйте за швидкістю диктування: якщо вам здається, що вам диктують надто повільно, а ви можете швидше або, навпаки, занадто швидко, то подайте умовний знак. Наприклад: одне постукування - диктуй швидше, два постукування - диктуй повільніше. Точно так же, певна кількість постукувань може означати: «продиктуй ще раз» і т.д. Постукування, як уже говорилося, можна замінити на покашлювання, клацання ручки або натискання будь-якої клавіші на телефоні. Також, не варто забувати, що натисканням центральної клавіші гарнітури мікронавушники для здачі іспитів ви можете приймати вхідний дзвінок і, також, одним натисканням класти трубку під час розмови. Якщо ж в режимі очікування два рази натиснути цю клавішу, телефон зробить дзвінок за останнім, набраному Вами номеру.

Не забувайте, що на сторінці www.micra.by/arenda/ ви можете взяти мікронавушник в оренду, якщо не можете собі дозволити його купити.

Сподіваємося, дані поради допоможуть вам ще краще здавати сесію. Адже головним завданням мікронавушника для здачі іспитів є полегшення життя студентів.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора