Groupon прагне стати торгової пошуковою системою

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 953

Наприкінці минулого тижня компанія Groupon оголосила про намір підвищити інвентаризацію менш швидкопсувних пропозицій, доступних споживачам. Нова функціональність отримала назву «Місцевий Ринок» і призначена поки тільки для Чикаго і Нью-Йорка, але скоро буде доступна і в інших містах, що користуються сервісом Groupon: «Минулого року ми збільшили наші активні операції в північноамериканських областях майже в 13 разів.

 

На сьогоднішній день, ми відкрили новий метод, що дозволяє користувачам шукати і переглядати перелік щоденних угод в режимі реального часу (угоди «Now!»). Наприклад, ви можете набрати в пошуку: піца, масаж, заміна масла чи аптечка первой помощи цена, переглядати товар за категоріями, таким як: Їжа та Напої, Краса і Здоров'я, чи підкатегоріями: Індійська Кухня, Масаж, Йога.

Ви також можете вказати конкретне місцезнаходження. Для цього просто введіть адресу, район чи місто, а ми моментально знайдемо найближчим, найбільш відповідну пропозицію для цього місця ». Таким чином, Groupon робить ставку на просування локального пошуку серед споживачів.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора