Австралія уклала договір про продаж дванадцяти тисяч військових машин

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1813

Міністерством оборони Австралії були завершені переговори з австралійською державною компанією Australian National Disposals про продаж списаного військового майна, повідомляє видавництво Defense Aerospace. За умовами договору дана компанія була наділена правом продати 12 тисяч автомобілів, які перебували на озброєнні австралійських сухопутних військ. З продажу техніки міністерство розраховує отримати понад 100 млн. австралійських доларів, це 104 млн. доларів США.

Продаватися буде виключно НЕ бойова техніка: вантажівки Unimog і Mack, трейлери та мотоцикли, а так само позашляховики Land Rover. У середньому, вік машин близько 30 років, пробіг дорівнює 125 тис. км. За прогнозами перші активні торги будуть проведені в березні поточного року. Техніку заплановано продавати партіями на протязі найближчих 10 років, а її покупцями може стати будь-хто. Всі кошти, виручені від продажів списаної техніки, австралійське міністерство оборони планує витратити на закупівлю машин для військових.

Згідно діючої програми озброєнь країни, в найближчі 15 років планується оновлення 85% австралійського парку військової техніки.

Друзі сайту: будьте оригінальними та дізнайтесь найкращі привітання на весілля, ви зможете гарно та зворушливо привітати молоду пару у пам"ятний для них день.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора