Пошуковий ретаргетинг: нові можливості

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 914

Пошуковий ретаргетінг останнім часом набирає свої оберти. Нагадаємо, що мова йде про ранжирування відвідувачів по пошуковим запитам. Влітку цього року даний функціонал почав працювати в рамках Яндекса, а сьогодні сервіс запустив вже і Google.

У рекламодавців у зв'язку з цими нововведеннями почали з'являтися питання щодо ефективного використання ретаргетінга в рекламних кампаніях. Так, клієнтів рекламних майданчиків цікавлять можливості отримання даних про запити і відмінність пошукового ретаргетінга від сайт-ретаргетінга.

Співробітниками фірми Chango були сформульовані поради в даному напрямку web-маркетингу. Наприклад, відповідаючи на питання про пошук даних, фахівці Chango вважають, що краще використовувати первинну інформацію: користувальницькі пошукові запити і переходи. В результаті ресурс, на який зайшов користувач, слід вважати релевантним, тому такий запит потрібно враховувати в ретаргетінге.

Пошуковий ретаргетінг принципово відрізняється від сайт-ретаргетінга, оскільки включає користувачів, які раніше не відвідували сайт рекламодавця, що набагато ефективніше, тому що в цьому випадку оплата йде за нових відвідувачів.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора