Google Maps спускається під воду

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1873

Компанія Google дає можливість здійснити подорож до найзнаменитіших підводних пам'яток, навіть не відриваючись від комп'ютера. Завдяки сервісу Google Maps користувачі зможуть відвідати Філіппінські рифи, рифи на Гаваях, а також Великий Бар'єрний риф в Австралії.

Перші підводні панорамні знімки зроблені організацією Catlin Seaview Survey. Зйомку вели спеціально розробленою для цього відеокамерою для підводної зйомки SVII. У панорамах Великого Бар'єрного рифа користувачі зможуть побачити морського диявола (манту) або морську черепаху. Філіппінська частина підводних панорам поряд з морським заповідником і вулканічним островом Апо прикрашена величезним коралом. А в Тихому океані, близько Гаваїв можна разом з любителями дайвінгу та простими нирцями поплавати під водою поблизу популярного пляжу Ханаума або оглянути кораловий риф кратера Молокіні.

Як підкреслюють творці проекту Google Maps - включення в сервіс підводних панорам - це черговий крок на шляху до найповнішої карті Землі, точної, зручної та захоплюючої. Крім того, спеціально для користувачів, яким нема коли оглядати тисячі відзнятих підводних метрів, компанія приготувала галерею з найвдалішими і вражаючими видами підводного світу.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора