Qwant буде конкурувати з Google

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 987

Франція запустила новий пошуковик Qwant, проте це звичайна справа. Дивним і глобальним по своїм цільовим масштабами стало те, що має на увазі під собою створення даної пошукової системи. За заявою розробників Qwant, вони збираються прибрати зі світового п'єдесталу компанію Google, а точніше її пошукову систему.

Друзі сайту: вас може зацікавити общежитие в Москве, якщо ви вирішили деякий час проживати в столиці Росії.

Хоча фахівці не говорять про точні плани, по досягненню яких Google зміститься з позиції віртуального лідера, але відомо, що Qwant буде активно використовувати рекламну діяльність, що, втім, не особливо відрізняє даний проект від інших пошукачів. Більшість пошукових систем роблять успіхи в рекламному бізнесі для власної фінансової стабільності.

Чи всі шанси системи Qwant вибити з колії одвічно йде рейках лідерства локомотив Google, журналісти спробували дізнатися у знаменитого seo-аналітика компанії SEO-Гараж, Дениса Сергійовича Андруса.

За його словами, компанія Qwant не просто так зробила таке нескромне заяву на рахунок конкуренції зі світовим лідером Google. Її проект має величезну духовну силу і виглядає дуже енергійним і цікавим. Приміром, в бета-версію Qwant відразу ж розробники включили 15 мовних систем пошуку. А коли набираєш в пошуку якесь слово, то результат виводиться у вигляді фотографій, відео, новин і всього того, що хоча б «натякає» на той зміст, який описує шуканий об'єкт. Фахівці Qwant усвідомили, що сьогодні ефективно можна використовувати соціальні мережі, тому пошук включає в себе і сканування сайтів з соціальною спрямованістю типу Facebook або vkontakte.

Андрус підкреслив, що Google надто сильний, тому Qwant доведеться сильно постаратися.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора