95% кліків припадає на видачу

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 944

Споживачі ресурсу пошукових систем в своїй масі вибирають результати органічного формату, які видають такі системи, як Google і Bing, втім частота кліків по цих контентом досягає дев'яносто п'ять відсотків проти шести відсотків кліків за результатами платним.

 Такі інформаційні дані були оприлюднені в процесі досліджень, проведених Group UK і Nilsen. Підсумкові результати досліджень одержані при аналізуванні 1 мільйон 600 тисяч пошукових запитів контенту, які задавали своїм пошукачам двадцять вісім мільйонів громадян Сполученого Королівства в червні минулого року. Так само часто відвідуються такі ресурси, як Yahoo і Aport, в Росии mail.ru та інші.

Серед органічних підсумкових результатів теж порівнюватися частоту кліків по необхідним посиланнях, які пов'язані і не завжди пов'язані з відомими торговими марками. Крім цього, виробляли обчислення залежності частоти кліків прямо від розташування обраних посилань по вертикалі. І в разі посилань платних дослідження оприлюднило групу населення, яка найбільше клацає по передоплаченим посиланнях і результатами.

Можливо вас зацікавлять бесплатные проекты домов, які можуть вам знадобитися при будівництві власного будинку.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора