5 речей, які полегшать проживання в квартирі

  • Переглядів: 333

Життя у місті сповнене руху, люди квапляться та постійно кудись поспішають. Саме тому важливо, щоб вдома було комфортно та затишно. Цей комфорт кожен створює по-своєму: хтось займається декором, а хтось обирає зручні меблі. Та ще одним засобом для полегшення проживання можна вважати використання гаджетів та інших технологічних досягнень. Такі пристосування роблять життя комфортнішим та дозволяють економити час та гроші.

Робот-пилосмок

Робот-пилосмок – логічне продовження ідеї пристрою для прибирання. Це автономна машина, яка може самостійно здійснювати як сухе, так і вологе прибирання. Робот-пилосмок також можна запрограмувати, щоб він здійснював автоматичне прибирання згідно з розкладом та автоматично повертався до станції на підзарядку. Ще одним досягненням цього пристрою є те, що до його пам’яті можливо завантажити карту квартири та керувати ним за допомогою спеціального мобільного додатка. Це дає можливість почати прибирання ще до того, як ви повернетесь додому.

Двохдіапазонний роутер

Двохдіапазонний роутер – це звичайний роутер, який може працювати не лише на стандартній частоті 2,4 ГГц, а й на 5 ГГц. Ця особливість корисна для багатоквартирних будинків, де є багато інших гаджетів, таких як мікрохвильові печі, Bluetooth-пристрої, інші роутери. Частота 5 ГГц зазвичай менш навантажена та має більшу пропускну здатність. Це означає, що при рівних умовах завантаження потокового відео, онлайн-ігри та інші завдання, які вимагають швидкого та стабільного інтернету, будуть працювати краще на мережі, що має частоту 5 ГГц.

Розумний холодильник

Розумний холодильник, як і робот-пилосмок, – наступний етап розвитку побутової техніки. Це пристрій, що має доступ до інтернету. Завдяки такій відмінності від звичайних холодильників, ви зможете дистанційно налаштувати температуру та здійснити базову діагностику несправностей. Цей набір функцій значно полегшує життя людей, які проводять час не вдома.

Бойлер

Незважаючи на те, що деякі сучасні міста мають централізоване постачання гарячої води, завжди добре мати під рукою альтернативу. У такій ситуації на допомогу приходить бойлер. Існують як невеликі бойлери на 10 літрів, так і більші. Бойлер 80 л вважається оптимальним за об’ємом. Цей пристрій дозволить мати достатньо гарячої води для невеликої сім’ї.

Датчик руху для освітлення

Датчик руху буде корисним для коридорів та інших прохідних кімнат. У таких приміщеннях автоматичне вмикання і вимикання світла допоможе значно зекономити ресурси завдяки тому, що світло буде працювати тільки тоді, коли воно там потрібне. Датчики мають безліч варіантів кольору та дизайну, що дозволяє підібрати їх під будь-який інтер’єр.

Окрім цих, існує ще багато речей, що можуть полегшити проживання в квартирі, тут наведені лише деякі. Віддалений контроль за тим, що відбувається в помешканні, можливість прибрати навіть тоді, коли нікого немає вдома та значна економія ресурсів – найголовніші переваги, які є у цих пристроїв.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора