Баня на дачі: особливості

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 692

Баня вважається споконвічно російським винаходом, який не втратив своєї популярності у дачників, через багато століть.

Насправді, достовірно невідомо хто винайшов це диво. Вчені припускають, що першими, хто користувався банями - були єгиптяни. Цей народ дуже трепетно ставився до гігієни свого тіла, а всі водні процедури вони вважали священними, тому не дивно, що саме ця нація стала першовідкривачем парної.

Баня - це місце, де можна відпочити після важкої робочого тижня або зібрати компанію з друзів і весело відзначити якесь свято. А хтось використовує парилку в оздоровчих цілях, адже напевно всі з вас чули про чудодійний вплив теплого пара на шкіру і серцево-судинну систему.

Безумовно, найпростішим варіантом при будівництві лазні, буде замовлення будівництва у команди професіоналів, источник. Але оскільки з огляду на нинішній стан економіки, задоволення це не з дешевих, ми пропонуємо Вам розглянути варіант зведення парилки своїми руками.

У цій статті представлена покрокова інструкція, як дешево побудувати лазню своїми руками, а також ми розповімо кілька порад і правил, які допоможуть здійснити мрію кожного дачника.

Проектування

Першим кроком до здійснення мрії буде проектування приміщення. Саме завдяки складанню проекту Ви зможете точно зрозуміти, як буде випрасувати будова на останньому етапі будівництва, врахувати всі нюанси, наприклад місце розташування майбутньої парилки, матеріал з якого будете зводити баню і так далі.

Якщо побудувати парну Ви цілком зможете своїми руками, то для створення якісного плану краще звернутися до фахівця. За технікою пожежної безпеки дана будова необхідно розмістити на задньому дворі подалі від інших будівель, в ідеалі біля річки або якого-небудь водойми.

Обов'язково заздалегідь продумайте облаштування вентиляції, пароізоляції і гідроізоляції. Врахуйте матеріал з якого будете будувати лазню, місце і тип споруди - докладніше про це буде написано далі

Як тільки Ви отримали готовий план, можна приступати до наступних етапів: вибір типу споруди, вибір матеріалу і технологій, місця для будівництва і облаштування кожної складової (фундамент, дах, стіни і так далі) індивідуально. Але для початку кілька порад про те, як і на чому при будівництві лазні можна заощадити, адже ціни на будівельні матеріали дуже високі, а стати власником парилки, куди можна приводити друзів, хоче кожен дачник.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора