Надання послуг мобільного шиномонтажу - особливості та переваги даного бізнесу

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 376

Існує один спектр послуг, який періодично потребує кожен власник автомобіля. Йдеться про шиномонтажі. Як тільки виникає необхідність ремонту або планової заміни коліс, їх балансування або підкачки, клієнтові варто просто набрати номер, і до нього тут же буде відправлений спеціальний автофургон з усім необхідним для шиномонтажу обладнанням. Для надання таких послуг буде потрібно також пара автомеханіків, які прямо на місці зроблять всі необхідні маніпуляції, після чого машина буде повністю готова до експлуатації.

Такий спосіб надання допомоги надзвичайно ефективний, він також має цілий ряд переваг перед своїм стаціонарним аналогом. По-перше, надавати послуги шиномонтажу на виїзді зручніше і простіше, до того ж, це ще й вигідніше в економічному сенсі. Адже для того, щоб організувати такий бізнес, не потрібно купувати земельну ділянку і будувати на ньому спеціальне приміщення (яке обходиться досить дорого). Немає необхідності також заводити цілий штат працівників - з цим завданням цілком впораються один-два людини. Завдяки мобільності автотранспорту з обладнанням і його оперативності, кожен клієнт має можливість отримати своєчасну допомогу. Крім того, дана послуга буде користуватися підвищеним попитом у громадян певних категорій: наприклад, у жителів віддалених районів, поруч з якими немає стаціонарних майстерень автосервісу. Сподобається такий сервіс і корпоративним клієнтам, що володіє солідним автопарком. Про тих водіїв, автомобілі яких (точніше, їх колеса) постраждали прямо на дорозі, і говорити нічого - вони буду дзвонити в службу в першу чергу.

Ще одна важлива перевага - це мінімальні витрати на пошук клієнтів і рекламу. Для цієї мети слід використовувати безпосередньо сам фургон, просто розмістивши на його кузові всю необхідну інформацію: номер телефону, адресу інтернет-сайту mobile-24.ru і так далі. Можна також поширювати власні візитки через численні автосалони, автозаправки і магазини автозапчастин.

Для роботи буде потрібно автофургон з вантажним відсіком, площа якого буде не менше 13 квадратних метрів. Слід врахувати, що там повинні також вільно розміщуватися дві людини. Що стосується самих робітників, то до їх підбору необхідно поставитися з усією відповідальністю - персонал повинен бути досвідченим і висококваліфікованим. Перелік послуг, які будуть надаватися мобільним сервісом, досить широкий. До нього відносяться: зміна колісних дисків і самих коліс, установка гуми, ремонт покришок, балансування і підкачка коліс - і це далеко не межа, список можна продовжити. Головне - забезпечити наявність всього необхідного для шиномонтажу обладнання.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора