Шутер Superhot вийде в червні 2015

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1810

alt

У рамках крауфандінговой платформи KickStarter стартував збір коштів на запуск шутера Superhot , виконаного в стилі матриці . Головна особливість ігрового проекту - здатність головного персонажа призупиняти протягом часу з метою ухилитися від куль противника. Інформацію оприлюднило джерело CNET .

 У шутері дії відбуваються від першої особи. Час завмирає , якщо головний герой не змінює свого положення в просторі. «Шахи в реальному часі » - так характеризують проект самі його творці. Різниця полягає в тому , що герой може загинути від єдиного пострілу пішаків у випадку одного неправильного кроку .

Кампанія по залученню спонсорських фінансів була розпочата 14 травня 2014 . Протягом перших 7:00 розробникам вдалося зібрати близько 50 % необхідних коштів , загальна сума яких оцінюється в 100 тис. американських доларів. До завершення першої доби збору сума була зібрана практично в повному обсязі.

За словами авторів проекту , в ході кампанії від шанувальників гри буквально обрушився шквал листів , твітів, меседжів. Організатори обіцяють оприлюднити план подальшої діяльності , коли фінансова мета проекту буде досягнута. За його підтримку найбільш активним учасникам кампанії передбачені презенти .

В якості орієнтовної дати релізу Superhot творці називають червня 2015 . Комп'ютерна версія , а також модифікації для Mac OS і Linux поповнять асортимент магазину Steam.

Користувачі , які вирішили підтримати проект , можуть поділитися сумою від 1 до 10 тис. доларів. Звичайної копією гри можна обзавестися всього за 14 умовних одиниць , за розширену BOX -версію або ранній доступ до пробного варіанту допомогою Steam доведеться заплатити трохи більше.

Внісши 1 тис. доларів , учасник кампанії може взяти участь у створенні дизайну ігрових досягнень , сума пожертви в 2 тис. дає право взяти участь у розробці дизайну цілого рівня в грі , за 10 тис. можна заволодіти в Superhot таємничим ігровим пристроєм.

Друзі сайту: ви можете пограти в ігрові автомати здесь та виграти велику суму грошей!


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора