Як нагострити терку для овочів

  • Переглядів: 1166

Терка для овочів - це дуже зручне пристосування для кухні з маленькими вадами. Майже всі терки швидко забруднюються, що пов'язано з двома факторами: по-перше, в конструкції овочевий терки часто зустрічаються маленькі щілини, куди може забиватися бруд, по-друге, овочі після себе залишають овочевий сік і дрібні частинки шкірки або м'якоті. Але якщо бруд ще можна відмити звичайними засобами для миття посуду, то ось заточка лез терки завжди вводить домогосподарок в ступор.

Існують різні види терок для овочів. Всі види відрізняються конструкцією рами і розташуванням лез. Далі буду приведені кілька дієвих способів заточування цього інструменту! Для початку добре промийте тертку з губкою і миючим засобом, або з милом. Витріть її серветками або рушником, щоб поверхня була сухою. Цей пункт єдиний для всіх способів, але як діяти далі, вже вирішуйте самостійно!

До речі, на сайті https://unishop.by/tags/izmelchiteli_produktov/ ви можете придбати терки та подрібнювачі для продуктів за найкращими цінами вже сьогодні.

Перший спосіб - використовуйте ніж. Даний варіант досить небезпечний, тому або довірте його тому, хто вміє поводитися з ножем, або прийміть всі запобіжні заходи. Потрібно взяти великий ніж з широким лезом і злегка вигнути кожен зубчик терки. Природно, цей варіант для дешевої терки, коли її не особливо шкода. Вигнуті зубчики будуть спрямовані під більш широким кутом і стануть сильнішими занурюватися в овоч. Ніж можна замінити маленьким напилком, якщо той поміститься під зубчики;

Другий спосіб - наждачний папір. Більш щадний спосіб, при якому реально відбувається заточка, а ймовірність порізатися зводиться до мінімуму. Візьміть грубозернисту папір і складіть кілька разів, щоб вийшов якийсь брусок. Наждаковим брусочком потріть поверхню терки, після чого вона повинна заточені;

Третій спосіб - комбінація. Якщо хочете приділити час заточування і отримати максимальний ефект, скористайтеся двома способами, перерахованими вище: спочатку пройдіться по поверхні папером, а потім напильником вигніть зубчики. Овочева терка стане ідеально гострою.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора