Безконтактні пластикові картки - майбутнє на долоні

  • Переглядів: 207


Пластикові карти із безконтактними чіпами стали справжнім відкриттям для бізнесу. Завдяки зручності, високій зносостійкості та широким можливостям для брендування, вони стали популярними в Україні Поговоримо про особливості пластикових карт і види чіпів, що використовуються, про те, в яких сферах застосовують смарткарти, способи їх персоналізації.


Смарткарти: що це?


Пластикова смарткарта є симбіозом функцій звичайної пластикової карти та електронного пропуску. Головна відмінна риса карт - система зчитування, яка не має на увазі фізичного контакту з пристроєм. Для зчитування інформації власнику достатньо торкнутися рідера. Технологічні та практичні, вони набувають все більшого поширення, що є ще й наслідком початку масового виробництва безконтактних чіпів. Смарткарти не схильні до швидкого зносу завдяки якісному пластику. Вони легко можуть працювати кілька років (навіть при щоденному використанні). До речі, замовлення безконтактних карток з чіпом на сайті спеціалізованої компанії є хорошим варіантом.

Види безконтактних карток


В Україні популярні карти на базі чіпів двох марок:
  1. Mifare;
  2. Em-Marine.

Вони різняться радіусом впливу, обсягом пам'яті, сферами використання.

EM Marine – бюджетний варіант. Такі карти одноразові (перезапис інформації на чіпі виключено), вони не розраховані на довгі роки експлуатації. Вироби можна додатково оснастити магнітною смугою (за бажанням замовника). А ось про ембосування доведеться забути - видавлювання символів та цифр може негативно позначитися на працездатності виробу.

Карти Mifare обійдуться дорожче, але й переваги мають набагато більше. Інформація на чіпі кодується за допомогою спеціального цифрового ключа і може бути перезаписана, що дозволяє збільшити термін експлуатації. Якщо смарткарта використовується як електронна перепустка, то її можна легко персоналізувати — нанести фото співробітника, інформацію про нього або компанію та «запрограмувати» на різні рівні доступу. Ключовим плюсом карт з чіпами Mifare - неможливість їхнього злому, т.к. зчитування доступне в обмеженому радіусі (до 12 см).
 

Де використовують карти з безконтактними чіпами?


Сфера використання пластикових карток з безконтактними чіпами широка. Їх застосовують як:
  • знижкових карток;
  • клубних;
  • паливних; транспортних;
  • пропускних (карт доступу) та інші.

На сайті https://100card.ua/ua смарткарти замовляють торгові мережі, готелі, фітнес-клуби, студії краси, транспортні компанії та режимні підприємства.


Як можна персоналізувати смарткартку?


На вигляд безконтактні карти практично не відрізняються від стандартних пластикових. На них можна нанести будь-яке зображення, інформацію або додаткові опції:

  1. фотографію або картинку (наприклад, логотип);
  2. друкований номер, штрих-код;
  3. магнітну смугу;
  4. фольгування;
  5. спеціальну смугу на підпис власника;
  6. кріплення для гачка або бейджу та інше.

 

2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора