Вибираємо світлодіодні лампи правильно

  • Переглядів: 732

Відправляючись в магазин за, здавалося б, звичайною лампочкою, непідготовлений споживач цілком може розгубитися. Нічого дивного в цьому немає, адже на прилавках так багато різних моделей, побудованих, сконструйованих по-різному, з використанням тих чи інших напрацювань, технологій...

Так що ж в результаті вибрати? Звичайно ж, лампочку, побудовану на світлодіодах. По-перше, такий освітлювальний прилад буде абсолютно безпечним. Причому для початку ми маємо на увазі екологічну безпеку. В цьому плані варто відзначити те, що світлодіоди - основний елемент подібних ламп, є цілком і повністю екологічно чистим джерелом світла, який навіть не вимагає особливої утилізації. А адже це вже говоримо багато про що. Крім того, при створенні лампочок на світлодіодах застосовуються тільки безпечні, перевірені компоненти. А ще в складі таких виробів не буде ніякої ртуті або ж люмінофора.

По-друге, ті лампочки, які побудовані на світлодіодах, також можна і потрібно купувати ще й тому, що вони досить довговічні і економічні. Що стосується довговічності, то порівняно зі звичайними «лампами вождя», подібні освітлювальні прилади працюватимуть в сорок разів довше. При цьому (в порівнянні все з тими ж лампочками), моделі на світлодіодах споживатимуть ще і в десять разів менше світлової енергії. Втім, кількість споживаної світлової енергії буде навіть меншим, ніж у нібито економічних КЛЛ. В даному випадку ви зможете економити від 25 до 33% електроенергії.

По-третє, лампочки світлодіодного типу також сьогодні випускаються в різних формах і з різними цоколями. А це означає, що ви зможете легко і швидко підібрати оптимальний прилад для абсолютно будь-якого інтер'єру.

Звичайно ж, всі перераховані вище перевагами, достоїнствами ви зможете насолодитися тільки в тому випадку, якщо купите якісну лампочку в перевіреному магазині, тобто в linija-svitla.ua. Ця торгова точка спеціалізується на продажу саме світлодіодної продукції, а тому тут вам точно запропонують товари від авторитетних виробників. До речі, на сайті продаються не тільки лампочки. Тут ви зможете замовити і стрічки, профілі, пульти управління, декор, світильники (домашні, вуличні, промислові) і багато, багато іншого. Причому якщо у вас виникнуть якісь питання, сумніви в процесі вибору будь-якого з таких виробів, співробітники магазина легко їх дозволять, дадуть необхідні пояснення, допоможуть визначитися.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора