Googlе змінив зовнішній вигляд видачі

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1060

Найвідоміший пошуковик у світі Google недавно змінив зовнішній вигляд пошукових видач, дизайн виробили в найкращих традиціях великих пошукових корпорацій - непомітний, але зручний. Основною зміною зовнішнього вигляду нової видачі (пошукової) є те, що всі інструменти пошуку пішли наверх, раніше вони знаходилися в колонці зліва.

Зараз всі інструменти заховані під спойлером. Деякі були видалені (наприклад, зараз неможливо вводити точний розмір картинок, але пошук по точним розмірам був відверто слабким завжди). Новий приємний «коник» в цьому ж пошуку по картинках - це вид зображення, наприклад, можна шукати «фотографії», «особи», «ч / б малюнки». Додамо, цей пошук працює досить пристойно.

Ще один «приємний момент» - це те, що даний вид видачі пошукової для планшетів вже використовується близько року і близько півроку для смартфонів. Отже, можна помітити, що силіконова долина працює саме на планшетні гаджети. Звичайно, невідома точна кількість користувачів з мобільних пристроїв, але статистика сайтів показує, що лише невеликий відсоток користувачів мобільних пристроїв користується даними нововведенням.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора