Blizzard скасувала проект, над яким працювала 7 років

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 975

alt

Blizzard відома тим, що над усіма проектами працює ретельно і довго. Виходу останньої Diablo ми чекали більше 8 років, при цьому очікування більшості виправдалися, гру багато хто проходять по кілька разів на всіх рівнях складності. Основний грою і найголовнішим проектом, над яким в компанії планують трудитися ще років 10, як мінімум, сьогодні є World Of Warcraft, не дивлячись на те, що іграшка вийшла давно, постійні глобальні поновлення служать хорошим стимулом для продовження існування всередині проекту і залучення нових гравців, також нерідко повертаються ті, хто кинув гру через одноманітності. Адже кожне оновлення привносить щось нове і цікаве в сам процес.

 Хоч на «постійному» графіку і зафіксований відтік гравців і втрата інтересу до World Of Warcraft, в цілому іграшка почувається добре, продовжуючи утримувати аудиторію в кількості декількох мільйонів (проте явно менше, ніж в GTA). Природно, в Blizzard не могли спочатку ставити лише на одну гру і розробляли паралельно ще один проект під назвою Titan, але про нього в мережі нічого чутно не було, до сьогодні, коли заявили про закриття оного.

Друзі сайту: справжню професійну косметику для волосся loreal professionnel inoa ви можете придбати в інтернет магазині Makeup. Якісна косметика за доступними цінами для вашого хорошого вигляду! Ви обов'язково залишитесь задоволеним якістю продукцію від Lorel!

Як виявилося - цілих 7 років команда розробників трудилася над створенням гри, але в результаті тестування в Blizzard вирішили, що інтерес гра навряд чи у когось викличе, та й морально, судячи з усього, проект застарів. Поки невідомо, розкажуть нам що-небудь про цю іграшці чи ні, але єдина інформація в мережі від самих розробників - це «згортання» проекту, що виглядає трохи дивно, навіщо заявляти про скасування виходу іграшки, про яку ніхто і не здогадувався ...


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора