GTA V доступна для попереднього замовлення на останні консолі і ПК

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1410

GTA - це культова гра, повторити яку ще нікому не вдалося. Щоразу, коли виходить щось у відкритому світі з можливістю їздити на авто (а також іншому транспорті), це називають клоном ГТА, хоч на ділі це і не так.

 Завдяки своїй унікальності до ГТА прикута увага всієї ігрової індустрії і геймерів, багатьох цей проект навіть сподвігнул до покупки консолі, так як саме на цю платформу спочатку виходить іграшка, а вже після з'являється на персональних комп'ютерах, де продажі зазвичай в рази нижче, але вони теж є В зв'язку з популяризацією стіма в останні роки все більше людей готові віддавати свої гроші за ігри навіть в Росії та інших «радянських» країнах, де здавна «не прийнято» платити за контент у більшості активних юзерів.

Через популярність гри і мовчання розробників пристрасті і чутки навколо того, коли саме вийде гра, що там буде і як, киплять відразу ж після анонса черговий частини. 5 частина культової іграшки тільки-тільки завітала на консолі (попереднього покоління), а геймери щосили фантазують, що ж там буде далі! Останні новини вийшли дуже радісними - за заявою (офіційному) розробників гра стала доступна для попереднього замовлення на ПК (за ціною в 1500 рублів) і консолей нового покоління (тут вийде дорожче - копія іграшки обійдеться в 3200 рублів).

Коли саме вийде гра не повідомляється, але очікується, що трапиться це вже восени 2014, як це було і з попередньою, четвертою частиною GTA!


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора