iPhone 6 покажуть 9 вересня в прямому ефірі

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 918

Після того, як компанія Apple офіційно оголосила про презентацію нових продуктів, яка повинна відбутися 9 вересня (і вже відбулася, якщо побути точним), в мережі з'явилися чутки про те, що показ буде закритий.

Так як будівлю вже дуже сильно «запакували», до речі кажучи - місце буде те ж, де близько 30 років тому, де Стів Джобс власною персоною показав комп'ютер від Apple - Macintosh, який наробив шелесту і став одним з продуктів, що принесли успіх компанії. На щастя - чутки виявилися вигадкою, своїм традиціям в Apple не змінюють і запустять повноцінну онлайн-трансляцію презентації в режимі реального часу для тих, хто не буде особисто присутній на цій події.

Очікується, що Apple покаже новий iPhone, яку саме назву носитиме наступний флагман компанії поки невідомо, адже «придумувати» щось новеньке «яблучники» люблять. Очікується і демонстрація тих найрозумніших годинників, про які говорили останній рік, а також, можливо, нового планшета або зовсім якогось нового продукту. У нас буде можливість стежити за трансляцією «вживу», так що незабаром на власні очі все і побачимо.

Друзі сайту: будьте в курсі эльдорадо акции на різноманітну техніку!


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора