iOS 8 може стати "багатовіконною"

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1181

alt

Як відомо , багато власників техніки Apple роблять Jailbreak - процедура , що дає можливість встановлювати додаткові " модулі " ( твіки ) , а також програми та ігри не з офіційного маркету , відповідно, можна непогано заощадити , не сплачуючи за деякі , аж надто дорогі програми. Однак більша частина власників смартфонів і планшетів Apple продовжують використовувати AppStore навіть після " злому " свого гаджета , зате всіляко покращують свій пристрій за допомогою " твиков " .

 Один з них став дуже популярним , оскільки давав можливість вивести на новий рівень зручність від використання планшета. OS Experience дозволяє запустити на iPad одночасно 2 додатка в різних вікнах , наприклад - твіттер і браузер поруч ( або якийсь месенджер ) , щоб в перервах спілкування з друзями була можливість почитати твіти , або щось ще в цьому роді.

З чуток - в iOS 8 така функція може з'явитися " по -замовчуванню " , але тільки для iPad - ів , що й не дивно, адже на смартфоні кілька вікон просто ні до чого . Притому " маленький " iPad теж не отримає цю функцію, але це все чутки , як буде насправді - ще належить дізнатися .

Варто сказати, що на операційній системі Android крупні виробники вже давно реалізовують функціонал багатовіконного режиму і застосовують його не лише на планшетах з крупною діагоналлю, але й на смартфонах та невеликих планшетах. Скажімо, в LG та Samsung фактично всі розумні пристрої вміють працювати з багатьма вікнами одночасно.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора