За якими параметрами вибрати хороший складаний ніж для міста

  • Переглядів: 55

Існують різні види складних ножів, для різних завдань, міський ніж повинен мати певні параметри, щоб бути зручним і ефективним для свого власника.

Складаний ніж для міста повинен бути компактним, надійним, мати гарну сталь для того, щоб довго тримати заточування. Також ніж має бути зручний у ергономічному плані, одним із важливих елементів ергономіки є можливість відкриття однією рукою.

Кожен з цих параметрів важливий для того, щоб ніж був зручний і ефективний при частому використанні та носінні в місті, кишені штанів або сумці. Легка вага ножа забезпечує його комфортне носіння, гарною ознакою вважається якщо власник забуває, що у нього є ніж, таке відбувається тільки при легкій вазі ножа, за відгуками багатьох власників, комфортна вага для ножа буде до 150 грам. Сучасні технології та матеріали дозволяють робити складні ножі дуже легкими та водночас міцними.

Сталь для гарного складаного ножа повинна поєднувати в собі такі властивості як твердість, пружність і нержавіючі властивості. Твердість сталі дозволить добре тримати заточування, і клинок ножа не буде топитися швидко, пружність сталі не дасть клинку зламатися при важких навантаженнях. Нержавіючі властивості сталі продовжать термін служби клинка та зручність його експлуатації у вологих умовах. Як приклад можна вибрати сталь із високим вмістом хрому 9Cr18MoV або її аналоги. Така сталь практично не іржавітиме, що значною мірою покращує зручність використання ножа.

Метод відкривання клинка теж важливий чинник, але на нього не завжди звертають увагу. Найкраще вибирати ножі, які можна відкрити однією рукою, це дуже зручно за будь-яких обставин. Існують ножі без однорукого відкривання і вони більше відносяться до класики в ножовому світі, відсутність функції відкривання однією рукою украй ускладнює використання ножа. Хорошим вибором будуть ножі з допоміжною функцією відкривання, наприклад зі спеціальною системою підшипників, такі ножі називають фліпери, клинок такого ножа можна відкрити без зусиль пальцем однієї руки. Хороший приклад таких ножів, а також купити складаний ніж: https://armsarea.com/  можна за цим посиланням, будь-який ніж складаний даного виробника, буде відповідати всім сучасним параметрам сучасного складаного ножа. На офіційному сайті виробника ви знайдете не тільки детальний опис та рекомендації щодо вибору ножа, але й зможете переглянути відео тести ножів.
 

Підсумуємо які параметри повинен мати складаний ніж

Підсумуємо які параметри повинен мати складаний ніж, для того щоб він був зручний і ефективний у використанні:
  • Вага ножа для 150 грам;
  • Можливість відкривання однією рукою;
  • Сталь з високими нержавіючими властивостями (наприклад, 9Cr18MoV та її аналоги);
  • Сталь з високою міцністю та пружністю.
Ці базові параметри допоможуть вибрати максимально зручний та практичний ніж, за посиланням вище ви можете подивитися конкретні моделі, які відповідають цим параметрам, а також купити ніж.

2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора