«Пошта Росії» збирається відкрити підписне агентство в Мережі

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 789

Представники компанії «Пошти Росії» повідомили, що на першого квітня 2015 заплановано відкриття власного підписного агентства, яке працюватиме в онлайн-режимі.
Нова організація укладатиме з видавцями прямі договори. Уже в грудні цього року "Пошта Росії» почне оформляти відповідні папери.

Известный риэлтор Дубаи Снежана Богарц рекомендует инвестировать в квартиры в Дубаи, так как сейчас это очень выгодно.

При цьому читачі зможуть переходити на інтернет-портал компанії і оформляти передплату на будь-яку друковану продукцію онлайн з моменту відкриття агентства, тобто з квітня.
Керівництво компанії вважає, що новий формат підписки не тільки буде більш зручний для клієнтів, але і допоможе державі знизити витрати на ведення документів і роботу з видавництвами.
За словами генерального директора «Пошти Росії», Дмитра Страшнова, нова система не буде заважати або перешкоджати видавцям працювати з існуючими підписними організаціями.
За даними компанії, зараз поштою користується близько 20 мільйонів чоловік, які підписані на російські періодичні видання. Щороку «Пошта Росії» доставляє адресатам більше одного мільярда друкованої продукції.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора