У Росії ударними темпами зростає інтернет-торгівля

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1197

Одна з найбільш відомих систем платежів PayPal провела особисті дослідження в галузі інтернет - ринків, в яких користуються даною системою. За даними проведеного дослідження Росія, Ізраїль і Аргентина входить до п'ятірки найбільш швидко розвиваються країн у галузі експорту інтернет - ринком з країн Німеччини, Китаю, Британії, Америки, Бразилії та Австралії.

Виявилося, що за весь рік, інтернет послуги допомагають розвивати торгівлю в інтернеті, підвищили відсоток поставок товарів з США до Росії на 41%, відносно Німеччині цей показник зріс до 75%, а відсоток Бразильського ринку перевищив всі очікування і показав неймовірні 168%. Китай і Австралія показали трохи скромніші показники, 55% і 67% відповідно. Крім перерахованих п'яти країн, більш не уточнювалася, які держави могли б так само розвивати ринок в області інтернет. На даний момент існує шість великих ринків, в яких фігурують порядком 105 мільярдів доларів.

За прогнозами аналітиків, до 2018 року, сума грошових ресурсів досягне 307 мільярдів доларів на рік. Обсяг комерції розподілений в основному серед трьох країн: США 406 мільярдів доларів, Китай 35,2 мільярда і Великобританія 13 мільярдів.

Враховуючи такі темпи зростання інтернет-торгівлі, можна сказати, що через кілька років вона почне вже серйозно витісняти просту торгівлю. Зараз все більше простих магазинів, додатково стають і інтернет-магазинами, пропонуючи своїм клієнтам товари в інтернеті за нижчими цінами, ніж вони коштують на вітрині.

Друзі сайту: якщо вам потрібен теплый пол в домі, скористайтесь послугами компанії Теплолюкс і встановіть теплу підлогу за найнижчими цінами!


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора