Google допоможе знайти ліки

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 825

Інтернет-гігант Google виводить пошук лікарських засобів на новий рівень. Тепер інформація по медпрепаратах внесена в базу даних Графи Знань - останнього сервісу Google.

Ці та інші новини ви можете дізнатися на сайті http://fakty.ictv.ua/ програми "Факти" телеканалу ICTV.

За словами представників компанії - пошуковику доводиться обробляти величезну кількість запитів за назвами ліків, за їх властивостями і показаннями. Користувачі все частіше виходять в інтернет, щоб детальніше ознайомитися з інформацією щодо того чи іншого препарату. Так само шукають інформацію по фармацевтичним фірмам і їх представникам у тому чи іншому регіоні.

Щоб спростити людям доступ до отримання цих даних, розробники включили лікарські засоби в меню сервісу Графа Знань. Зайве було б говорити, що виробники ліків тільки виграють від такого кроку Google. І тепер вся їхня реклама в інтернеті буде будуватися з урахуванням нових особливостей.

Однак, керівництво компанії інтернет-пошукача стверджує, що вся інформація буде надана тільки з самих надійних джерел, таких як американська FDA або Національна медична бібліотека США. Але, як відомо, фармацевтичний бізнес вміє співпрацювати з регулюючими органами і держструктурами.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора