Технологія ретаргетинга від Яндекса

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 585

Почалося бета-тестування нової технології від компанії Яндекс. Мова йде про, так званий, ретаргетинг, який дозволяє рекламодавцеві знову звертатися до людей, що раніше відвідали його сайт.

Друзі сайту: на сторінці https://parkovka.ua/vps_vds ви можете замовити якісний та потужний віртуальний сервер для ваших проектів за доступними цінами!

Завдяки ретаргетингу, всіх відвідувачів можна поділити на кілька груп, свого роду розфасувати і відсортувати. І потім вже кожній групі можна показувати ті конкретні оголошення, які вважатиме за потрібне рекламувати господар сайту. Користувачеві можна буде демонструвати оголошення по тій тематиці, яка його найбільше зацікавила. Якщо людина провів на якійсь сторінці з пропозицією якихось конкретних послуг найбільше часу - то йому потім буде показуватися реклама відповідно до цих запитів. Таким чином підвищується актуальність рекламних оголошень.

Також передбачений механізм, який дозволяє публікувати оголошення відвідувачам через певні проміжки часу.

Технологія передбачає досить точну настройку з великою кількістю різних умов. Націлювання може бути як точковим, так і розрахованим на велику аудиторію.

Тестування ретаргетінга Яндекса буде проходити у відкритому режимі.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Vladislav (or not).
Головна | Контакти | Про автора