Навігаційне ПЗ від компанії Яндекс зможе працювати в оффлайн-режимі

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1407

Як повідомляється в прес-релізі компанії Яндекс, додаток для мобільних пристроїв «Навігатор» зможе працювати навіть без підключення до інтернету. Для цього користувачеві потрібно буде тільки завантажити в пам'ять свого мобільного пристрою карту відповідного міста. Ця операція досить проста - у меню навігатора з'явився пункт «Завантажити карти» з можливістю вибору міста.

Друзі сайту:  вам може знадобитись корисна інформація - энергетика начинающему, де ви зможете дізнатися максимум інформації про енергетичні системи, дізнатись про їх структуру та роботу зсередини.

Наприклад, карти столиці та області займають приблизно 0.5 Гб. Таким чином, витрати на мобільний трафік істотно знизяться, а користувачі отримають можливість переглянути карти навіть там, де немає покриття мобільних операторів. Відзначимо, завантаження карт доступне не тільки для платформи Android, але і для пристроїв на iOS. Це не єдине нововведення в додатку - компанія змінила застосовувані раніше растрові карти Санкт-Петербурга і України на більш практичні векторні аналоги.

Справа в тому, що карти у векторному форматі займають, в середньому, в чотири рази менше місця. Навігаційна програма Яндекс-Навігатор була представлена ​​навесні поточного року. Функціонал програми досить широкий - вона прокладає маршрут, видає підказки в процесі руху, вміє реагувати на голос і відображає дані по пробках. Минулого місяця сумарна аудиторія додатка перевищила 2.2 млн. користувачів та постійно зростає, хоч і не може скласти конкуренцію аналогічному сервісу від компанії Google.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора