З ким тепер «дружить» Майкрософт?

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 755

Маркетинг-сервіс під назвою «Microsoft Advertising» віднедавна отримав нове ім'я. Керівництво компанії-гіганта Майкрософт прийняло рішення змінити стару назву вже перевіреного рекламного сервісу з "Microsoft Advertising" на "Yahoo Bing Network».

Виходить, що тепер став очевидним той факт, що пошукові системи Майкрософт і Яху об'єднаються в один новий спільний продукт. На даний момент цільова аудиторія пошукача "Yahoo Bing Network" складає більше однієї з половиною сотні мільйонів американських громадян. Причому ці люди користуються послугами пошукача цілком регулярно.

А ця цифра на сто двадцять чотири відсотки перевищує середні показники взагалі в цій сфері. Як говорять фахівці-знавці в мережі Яху «попадуться» ще близько п'ятдесяти мільйонів жителів Сполучених Штатів Америки. Причому вони не були до цього користувачами іншого популярного пошукача «Гугл». Якщо говорити про весь світ в цілому, то «Yahoo Bing Network» вже придбали близько п'яти сотень мільйонів унікальних інтернет-користувачів, з яких майже двадцять відсотків ніколи не користувалися послугами Гугла.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора