З чим пов'язана популярність бінарних опціонів Olymp Trade?

  • Переглядів: 537

Торгівля бінарними опціонами досить популярна серед трейдерів і інвесторів. Вона залишається актуальною і на даний момент. Перш ніж приступити до роботи на валютному ринку Форекс торгівлею бінарними опціонами, новачкові необхідно буде дізнатися якомога більше інформації про них, а саме, що це таке, і як правильно з ними працювати.

Торгівля бінарними опціонами

Що таке банерна опціони? В інтернеті буквально за пару кліків можна знайти відповідь на це питання. Бінарний контракт (цифровий) або опціон - це такий своєрідний контракт, за допомогою якого трейдер заробляє на фінансовому ринку.

Коли йде мова про покупку бінарного контракту, насправді, фактично, нічого не купується. При торгівлі бінарними опціонами трейдер заробляє на прогнозі зміни ринкової ціни за певний проміжок часу. А от реакции и суждения трейдеров об Олимп Трейд ви можете почитати просто зараз.

Якщо прогнозування трейдера вірно, то угода закриється з позитивним результатом і трейдер зможе заробити, в залежності від прибутковості того торгового активу, який був їм обраний.

При неправильному прогнозуванні ринкового руху, угода закривається з програшем і трейдер втрачає ту грошову суму, яку він вказував під час ставки опціону, коли була здійснена покупка.

Алгоритм торгівлі бінарними опціонами

Щоб торгувати бінарними контрактами, новачкові необхідно знати алгоритми його роботи, тобто, як відкривати угоди.

Перед відкриттям будь-якої угоди необхідно провести аналітичний прогноз ринкового руху. Це робиться для того, щоб знати в якому напрямку буде рухатися ринок, і в який бік на підвищення ринкової ціни або її зниження відкривати угоду, детальніше читайте на https://olymptrade-otzyvy.ru.

Схема роботи:

  • Сума ставки. Необхідно виставляти суму ставки згідно з правилами мані менеджменту. Рекомендується на одну ставку встановлювати суму не більше 1% від усіх депозитних коштів, які знаходяться на торговому рахунку трейдера.
  • Вибір торгового активу. Актив вибирається по прибутковості, чим вона вища, тим більше зможе трейдер заробити.
  • Час експірації. Залежно від встановленого часу експірації, трейдер може за один і той же проміжок часу здійснити більше або менше угод.

Наприклад, хвилинні опціони (Turbo опціони) дозволяють за 1 годину торгового часу зробити в кілька разів більше торгових операцій, в порівнянні з тим, коли трейдер вибирає час експірації в 15 хвилин або більше.

  • Вибір напрямку ринкового руху. На даному етапі трейдер вибирає одну з двох кнопок «вище» або «нижче». Це заключний етап і після вибору напрямку угода вважається відкритою.
  • Дочекатися часу закінчення експірації і отримати результат.

Від вірно прогнозованого ринкового руху буде залежати, чи зуміє трейдер заробити на фінансовому ринку або він програє. Тому головною умовою в торгівлі бінарними контрактами є правильно складений прогноз зміни ринкового руху.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора