З «ВКонтакте» видалили спільноти з дитячою модою

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1375

Як повідомляє газета «Известия», з найбільш популярної соціальної мережі на території Росії «ВКонтакте» були видалені понад двадцять спільнот, орієнтованих на моду для дітей. Таке зобов'язання наклав Роскомнадзор, у зв'язку з тим, що серед контенту був виявлений такий, що потрапляв під поняття «заборонений». Зі свого боку «ВКонтакте» заблокували подібні групи, і дали обіцянку ретельно відстежувати контент такого типу і не допускати його поширення.

Друзі сайту: зайдіть на instaforex официальный сайт і прийміть участь в конкурсі Miss Insta Asia.

Нагадаємо, що з 1 листопада минулого року Роскомнадзор став проводити фільтрацію сайтів мережі, створивши при цьому «чорний список». Через деякий час у «ВКонтакте» стали організовуватися групи, основна тематика яких - дитяча мода. Серед зображень в цих спільнотах були фотографії дітей у різних костюмах. Як порахували багато користувачів соцмережі, такі фото можуть привернути увагу педофілів, тому адміністрація отримала низку скарг з цього приводу. У відповідь на подібні вигуки, організатори спільнот стверджували, що це звичайні дитячі фотографії, а ті, хто звернув на них увагу, як на предмет інтересу для педофілів, сам страждає на цю хворобу.

Досить тривалий час Роскомнадзор не мав права робити які-небудь дії по відношенню цих груп, тому що з офіційної точки зору на них не було нічого незаконного. Але, до кінця березня поточного року, спільноти такого роду стали з'являтися значно частіше, кількість передплатників було досить велике, на що керівництво «ВКонтакте» самостійно заблокувало доступ до тих, які викликали найбільші обурення.

Як заявляє один з найбільш затятих борців з педофілами, Сергій Жук, в загальному рахунку було закрите і видалено більше 40 співтовариств з дитячою модою. Також він дотримується думки, що педофілія - ​​хвороба, і захворіти можна просто розглядаючи фото з дітьми, тому закриття подібних груп в соцмережі - правильний вчинок.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора