Металопластикові двері: види, переваги, застосування

  • Переглядів: 311


Плануючи встановити двері в квартирі, офісі або заміському будинку, багато покупців роблять вибір на користь металопластикових полотен. У чому їх переваги, де ще вони застосовуються?

Застосування металопластикових дверей - від офісів до магазинів

Пластикові двері - це універсальне рішення. Конструкції красиво виглядають, надійно захищають приміщення від холоду і шуму, не вимагають складного монтажу і при цьому коштують зовсім недорого.

Сфера застосування металопластикових дверей:
  • заміські будинки (в якості вхідного і міжкімнатного варіантів);
  • офісні приміщення, кафе і ресторани;
  • басейни, підвали, зимові сади;
  • медичні установи, школи, торгові об'єкти тощо.
При належному догляді металопластикові конструкції не збирають на поверхні шкідливих бактерій, тому застосовуються в лабораторіях та інших об'єктах, де потрібна підтримка ідеальної чистоти.

Пластикові двері часто встановлюють в заміських будинках на вході. До виробів пред'являються особливі вимоги - висока якість, надійність, посилений профіль, використання хороших замків тощо.

Полотна представлені в широкій колірній гамі, також є моделі з імітацією під різні поверхні, наприклад, деревину. Профіль з пластику має високі звукоізоляційні й теплоізоляційні властивості, захищаючи будинок від вуличного шуму і холоду.

Невисока ціна на пластикові двері за даним посиланням https://sezonplus.com.ua/vkhodnyye-dveri/metaloplastykovi-dveri/ робить даний продукт доступним для всіх покупців, потрібно лише оформити замовлення на виготовлення конструкції.

Балконні та міжкімнатні пластикові двері

Металопластикові двері часто використовують для установки на балконі. Це оптимальний варіант:
  • збереження тепла за рахунок використання спеціального профілю та двокамерних склопакетів;
  • забезпечення вентиляції в жарку пору року за рахунок мікропровітрювання або повного відкриття;
  • висока герметичність (в конструкціях використовується двоконтурне ущільнення);
  • стійкість до впливу сонячних променів (профіль довгі роки зберігає первинний колір).
Також пластикові полотна встановлюють всередині приміщень. Міжкімнатні конструкції добре підходять не тільки для житлових об'єктів, але і офісів, адміністративних об'єктів, навчальних закладів.

Металопластикові системи мають гарну звукоізоляцію, тому є оптимальним рішенням для робочих кабінетів, спалень і ін. Вологостійкість виробів робить їх відмінним варіантом для установки у ванних кімнатах, приміщеннях з басейном і ін.

Це лише частина прикладів того, де застосовують двері з металопластикових профілів. Детальну інформацію про характеристики та ціни на вироби у спеціалістів компанії, що займається виготовленням та встановленням таких конструкцій.

2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора