BBC: реклама в Facebook неефективна

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 2091

Друзі сайту: найкраща паркетна дошка, вироблена з якісної деревени для вашого дому.

Журналісти інформаційно-аналітичної компанії BBC вважають, що рекламні кампанії в соціальній мережі Facebook недостатньо ефективні. Сьогодні компанії, які просувають свій бренд через цей майданчик, витрачають свої бюджети вхолосту.

Такі результати фахівці отримали, організувавши експериментальну рекламну кампанію. Виявилося, що «лайки» до постів дуже часто ставлять користувачі, абсолютно не зацікавлені в тих чи інших послугах або продуктах. Прорекламувавши фейкову компанію VirtualBagel, дослідники отримали аудиторію з Єгипту та Індії, хоча кампанія була таргетована також на США і Великобританію.

На запит дослідників адміністрація соціальної мережі відповіла, що не бачить доказів недостатньої ефективності реклами. На думку аналітиків, серед зареєстрованих користувачів соціальної мережі дуже високий відсоток фіктивних акаунтів і спамерських облікових записів. Безліч лайків, отриманих в процесі рекламних кампаній, поставлено саме такими псевдо-користувачами. Як стверджує експерт антивірусної компанії Sophos Грехем Клулі, багато хто з таких акаунтів управляються централізовано і дозволяють діяти в Facebook від імені тисяч користувачів, на приклад, підписуватися на ту чи іншу сторінку або просто «лайкать» потрібні посади.  

У нинішньому році представники Facebook повідомили, що на частку фальшивих акаунтів припадає приблизно 5-6% облікових записів. Таким чином, число спамерських акаунтів досягає 54 млн. Втім, фахівці вважають, що реальна цифра може виявитися набагато вище.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора