Yahoo втратив колишню славу і міць

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 936

Останнім часом багато нового відбулося на ринку SEO. Однією з останніх і головних новин є те, що Yahoo припиняє свою співпрацю з Microsoft і зосереджується на співпраці з Facebook. Справа вся в тому, що очікувалося, що угода принесе більший прибуток обом компанія, але на їх жаль цього не сталося. Саме тому Yahoo вирішили зосередитися на Facebook.

Також можна очікувати від компанії безліч нових сервісів, вони вирішили прибрати «зайве» і залишити тільки ті програми, якими люди користуються постійно. Вони планують прибрати близько п'ятдесяти-шістдесяти додатків і залишити близько десяти. Це прямо пов'язано з тим, що компанія в останні пару років вирішила, як можна більше підвищити свій прибуток. Вся справа в тому, що акції компанії за останній час сильно впали, люди все рідше звертаються до допомоги Yahoo. Вони сильно відстали від своїх конкурентів. Саме тому компанія замість того, щоб далі занепадати, вирішила націлитися на об'єднання і співробітництво з іншими світовими компаніями-лідерами.

Поки, звичайно, не намічається великого прогресу для компанії, та й компанії, які співпрацювали з Yahoo, нічого особливо не виграли від роботи з ними. Але співробітники Yahoo не здаються, вони мають намір приділити зараз підвищену увагу розвитку соціальної функції компанії, тобто хочуть популяризувати своє ім'я серед користувачів інтернету. Вони активно працюють над оновленням своїх старих сервісів, що користуються популярністю, таких як Yahoo News і Yahoo Finance.

Хто знає, може компанія, приклавши всі зусилля, все-таки зможе повернути собі колишню славу і обігнати Google?

Сподіваємося, що стаття вам сподобалася. Підписуйтеся на оновлення і ви будете отримувати свіжі матеріали в числі перших прямо на свою електронну пошту! Чекайте на нові записи зовсім скоро!


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора