Yahoo! розширює пошукову рекламу

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 550

Yahoo! працювала з рекламною компанією Chitika, що здійснює пошукової ретаргетінг, з 2006 року. Реклама Chitika з'являється на різних сайтах Yahoo! PC (наприклад, Answers, Local), і пошукова / контекстна реклама Yahoo! (Bing) синдикована через мережу Chitika приблизно 250 тисячами видавців. Тепер розширення стане доступно і на мобільних пристроях. Згідно новини від 7 травня слід, що багатогранне угоду Chitika з Yahoo! включає в себе:

  •  пошукову синдикацию поза мережею;
  • монетизацію придбаного і керованого контенту Yahoo!;
  • показ реклами та монетизації в мобільних пристроях.

Співпраця двох компаній також дозволяє Chitika продовжувати розвиток рішень світового класу по монетизації для своїх партнерів і допомагає Yahoo! розширити пошукової ринок. З практичної точки зору це означає наступне:

Друзі сайту: на сторінці www.technodom.kz/catalog/vstraivaemye_poverkhnosti ви можете придбати вбудовані поверхні за вигідними цінами.

1. Поза мережі. Yahoo! буде перенаправляти пошукову рекламу в мережі Chitika на мобільних пристроях (віддзеркалювати розподіл Chitika передбачає використання Yahoo! на ПК);

2. У мережі. Yahoo! буде використовувати технологію Chitika для обробки і напрямки пошукової реклами за допомогою власних налаштувань для мобільних пристроїв.

Сама по собі угода являє собою суміш ліцензування та розподілу доходів. Генеральний директор Chitika Венкат Коллурі, очевидно, в захваті від угоди компанії з Yahoo !. Він заявив в своєму інтерв'ю, що основною метою співпраці є зменшення або повне усунення випадкових кліків в мобільних пристроях. Він обговорив умови переведення пошукової / контекстної реклами в ефективні мобільні оголошення, які по суті є мобільного дисплейної рекламою.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора