ЯндексПошук випустив нову інструкцію з користування сервісом ЯВебмастер

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1056

Для поліпшення якості індексації сайтів Яндекс.Поіск випустив нову інструкцію з користування сервісом Я.Вебмастер. Дана пам'ятка призначена для вебмайстрів і присвячена розділу »Виключені сторінки». Вона містить:

Інформацію про сторінки, в процесі обробки або завантаження яких виникли проблеми. Дані про тих сторінках, яких більше на сайті не існує. Статистику сторінок, закритих від індексації в robots.txt. Відомості про тих сторінках, які випали з SERP в результаті збоїв з боку сайту або сервера. Інформацію про причини виключення сторінок.

Всі причини, внаслідок яких сторінки виключаються з індексації в Я.Вебмастер для зручності недавно розділили на три основних групи: Помилки з боку сайту або сервера. Дізнатися про їх виникнення можна, переглянувши графік з розділу загальної інформації про сайт.

При виникненні таких помилок дії вебмастера полягають в тому, щоб оперативно усунути можливі причини їх виникнення. Сторінки не існують або заборонені до індексування самим вебмастером. У цьому випадку ніяких дій не потрібно. Не підтримується роботом. Потрібно виправлення формату або мови.

Вас може зацікавити якісний та швидкий ремонт бендикса стартера, який ви можете замовити в компанії Генстар за доступними цінами!


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора