Яндекс з'ясував цікаву інформацію

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 765

Всіх останнім часом цікавило питання: «Чи буде кінець світу?». Ось пошукова система Яндекс вирішила провести ретельний аналіз, суть якого в наступному: з листопада компанія аналізувала запити по цікавих для всіх події, і з'ясувалося, що майже половина населення планети Земля вбивало в пошуковий рядок подібного роду запити, а інтерес зростав у геометричній прогресії.

Друзі сайту: вас може зацікавити якісне та швидке строительство деревянной бани недорого, яке для вас виконають справжні професіонали у цій справі!

Згідно зі статистичними даними Яндекса 40% всіх вбитих запитів носили загальний інтерес очікуваного, але у 30% цікавляться це питання зайняв більшу цікавість. Тобто, люди хотіли дізнатися більш конкретну інформацію щодо кінця світу 21-го грудня. Інші ж допитливі хотіли дізнатися наступне: точний час кінця світу (7%), скасування глобальної катастрофи (5%), тематичні фільми та передачі (15%). Також достатня кількість запитів стосувалося думки авторитетних людей. Сота частина пошукових запитів поставилася до релігії, і рівна кількість людей хотіли довідатися про кінець світу у ясновидців. Лише не багато, судячи по запитах, цікавилися про кінець світу у першоджерела - племені майа, а точніше, його нащадків.

Таким цікавим способом Яндекс допоміг людям!


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора