Яндекс вводить новий формат для реклами

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1073

З 28 вересня компанія Яндекс введе новий формат рекламних оголошень. На відміну від старих оголошень, в яких був тільки текст реклами, цей формат передбачає використання оголошень з ілюстраціями. На думку власників Яндекса, це нововведення дозволить користувачам інтернету краще зрозуміти суть рекламного повідомлення, а рекламодавцям це нововведення істотно підвищить кількість потенційних покупців.

Такий підхід до зміни виду рекламних оголошень в першу чергу був розроблений для рекламодавців. Плюсом цього підходу є той факт, що ілюстрована реклама підвищує клікабельність. У свою чергу, підвищена кликабельность призведе до зниження ціни за один клік. Це дозволяє рекламодавцям збільшити кількість клієнтів без додаткових інвестицій.

Крім цього, ілюстрована реклама створює медійний ефект, який дозволяє сформувати імідж компанії і виховати у клієнта правильне сприйняття бренду. Зазвичай для цього використовується телевізійна реклама, яка вимагає значних грошових вкладень. Цим форматом зможуть скористатися рекламодавці з Росії, України, Білорусі та Казахстану.

Свої ілюстрації ці рекламодавці зможуть додавати як в нові оголошення, так і в старі оголошення. На деяких майданчиках Яндекс.Директа, таких як Погода, Карти, Фотки, рекламодавці вже можуть додавати зображення до реклами.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора