Яку букмекерську контору краще вибрати?

  • Переглядів: 340

Надійність - це першочерговий фактор, на який потрібно орієнтуватися. Інтернет рясніє різноманітною рекламою від різних БК. Не довіряйте красивим обіцянкам і солідним вітальним бонусів. Існують певні сайти, на яких представлені рейтинги букмекерів. Вони засновані на відгуках реальних гравців. Рейтинги не можна брати за абсолют при виборі букмекерської контори, але ми рекомендуємо уважно вивчити їх. Ознайомтеся з експертними думками професіоналів (можна знайти у вигляді листувань на форумах).

Зверніть увагу на два фактори:

  • Чи правильно букмекер розраховує ставки.
  • Чи затримує він виплати гравцям.

Ви повинні бути впевнені, що ваші гроші за ставкою будуть розраховані з урахуванням початкового коефіцієнта, а виплати виграшів не затягнеться. Недобросовісні букмекери часто застосовують різні хитрощі, щоб не залишитися в мінусі.

Ризик втратити свої гроші виникає, коли букмекер довго обробляє заявки на виплати або здійснює махінації при розрахунку виграшу. Врахуйте це при виборі букмекерської контори https://code-bet.net/promokod/melbet!

Доступність і легальність букмекера

Рекомендуємо добре вивчити інформацію про компанію: дата утворення, місце розташування, контакти. Проаналізуйте відкритість і доступність даних про Букмекери. Інформація у вільному доступі говорить про серйозність організації та її статус.

Величезне значення має місце реєстрації компанії і ліцензія. Це особливо важливо для бетторів. Букмекерські контори, зареєстровані на далеких островах, повинні викликати меншу довіру у гравців.

Зараз працює безліч нелегальних сайтів. Їх постійно блокують, тому адміністрація подібних ресурсів змушена використовувати дзеркала.

Пам'ятайте, якщо заборонений букмекер вирішив привласнити собі ваші гроші, то можете забути про них. Гравець захищений державою, якщо він робить ставки в дозволених БК https://code-bet.net/mirror/melbet. Якщо контора порушує свої зобов'язання - звертайтеся до суду і вигравайте справу.

Протестуйте роботу служби підтримки. Надішліть листа на електронну скриньку або зателефонуйте на вказаний телефонний номер. Якщо на запит надійде оперативну відповідь, то букмекерська контора серйозно ставиться до діяльності і дорожить клієнтами.

Способи введення і виведення грошових коштів

Фінансове питання - один з головних в роботі букмекерської контори. Від оперативності зарахування грошових коштів на депозит залежить багато - гравець може просто не встигнути зробити ставку.

Серйозні букмекери піклуються про клієнтів, надаючи велику кількість способів введення і виведення грошей. Всі гравці різні. Одним подобається поповнювати і виводити кошти за допомогою банківських карт, інші використовують електронні гаманці.

Якщо букмекерська контора працює з картами відомих банків і платіжних систем, то її легальність перевірена фінансовими структурами. Це величезний плюс при виборі БК.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора