Якими критеріями керуватися при виборі гідроцикла?

  • Переглядів: 340

Ще недавно гідроцикли вважалися чимось дивовижним і не мали такої масової популярності, як на сьогоднішній день. Цю техніку можна використовувати в різних ситуаціях, але особливо вона підійде любителям екстриму, а також людям, які вважають за краще проводити свій відпочинок на воді.

Існує три види гідроциклів http:/www.yachts-boats.com.ua/tehnika-v-nalichii/gidrotsikly, що зможуть задовольнити потреби обох категорій. Для занять спортом підійде модель, управління якою здійснюється в стоячому положення. Щоб покататися, потрібно хороша фізична підготовка. У новачків з незвички спочатку починають тяжелеть і боліти ноги, але після якогось часу тренувань ці відчуття проходять.

На сьогоднішній день гідроцикли Kawasaki і Yamaha практично не відрізняються один від одного, хіба що дизайном. Вони найчастіше оснащені двоциліндровими двотактними двигунами, охолодження яких відбувається за рахунок води водойми. Спортивні моделі завдяки Імпелери і відмітні установці, оснащеної високооборотним насосом і лопатями з нержавіючої сталі або алюмінію, здатні розвивати швидкість понад 120 кілометрів на годину.

Спортивні гідроцикли Sea Doo оснащуються як правило малолітражними двигунами, але володіють підвищеною швидкістю і маневреністю. Як будь-яка спортивна техніка, вони вимагають більшого догляду за собою, ніж звичайні. Таким чином, можна сказати, що якщо користувач є любителем екстриму і має хорошу фізичну підготовку, то водні апарати спортивного типу призначені саме для нього.

Є також аквабайки, які представляють собою щось середнє між спортивними моделями і, так званими, сімейними гідроциклами. Єдина відмінність від спортивних аквабайков полягає в тому, що управляти ними можна в сидячому положенні. Саме ця відмінність їх ріднить з сімейними моделями. Це сімейство гідроциклів має двигун майже в 300 кінських сил, а швидкість зашкалює за позначку в 100 кілометрів на годину. До речі, їзда на аквабайку по воді з такою швидкістю сто рівнозначна по відчуттях їзді на мотоциклі по асфальту при швидкості в 300 кілометрів на годину. Яскраві враження вам забезпечені.

Аквабайки оснащуються чотиритактними трьох- або чотирициліндровими двигунами. На них встановлені система прямого впорскування, блок з двохвальним головками і турбонаддув. На відміну від спортивних моделей, ними легше управляти, вони оснащені ще одним місцем для пасажира, а також мають електронний ключ, за допомогою якого можна обмежити їх потужність, щоб покататися в спокійному режимі. Вони підійдуть того, хто хоче щось більшого, чого він не зміг отримати від сімейного гідроцикли, але в той же час поки що не готовий для їзди на спортивному аквабайку.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора