Що потрібно знати про склокерамічні варильні панелі?

  • Переглядів: 262


Вибираючи варильну панель для своєї кухні, багато хто робить вибір на користь склокераміки: прилади з цього матеріалу вдало поєднують в собі вражаючі технічні характеристики та витончений лаконічний дизайн. Якими бувають склокерамічні варильні  панелі та в чому їх переваги?

Такий матеріал, як склокераміка, з'явився відносно недавно і далеко не відразу став використовуватися у виготовленні побутової техніки. Для отримання склокераміки скло піддають керамізації при температурі близько 900°C за технологією, яка у різних виробників трохи відрізняється. В результаті матеріал стає дуже міцним (він здатний витримати навантаження близько 25 кг на см²), а також стійким до високих температур. Склокераміці також не страшні її різкі перепади.

У склокерамічних панелей, які представлені за даним посиланням https://ventolux.ua/ru/varochnye-poverhnosti/elektricheskie-steklokeramicheskie, є ряд переваг:
  • Швидкий нагрів. Після включення склокерамічні конфорки майже відразу ж готові до роботи. 
  • Низька теплопровідність. Це плюс, бо при роботі конфорок нагрівається тільки ту ділянку склокерамічною панелі, який зараз зайнятий приготуванням страв. Склокераміка поруч залишається холодною. А у випадку з індукційними панелями нагріватися не буде і робочу ділянку панелі, так як нагрівальні елементи впливають безпосередньо на посуд, в якій готується страва.
  • Дизайн. Склокерамічні панелі конфорок вбудовуються в стільницю таким чином, що стають з нею як би єдиним цілим. Відсутність виступаючих елементів дозволяє за допомогою такого приладу гармонійно доповнити інтер'єр в стилі мінімалізм. Оформлення конфорок, як правило, доповнено інтуїтивно зрозумілій сенсорною панеллю керування без зайвих деталей.
Склокерамічні панелі конфорок бувають електричними і індукційними. Втім, у деяких виробників є і газові панелі конфорок з елегантним склокерамічним покриттям, але це більшою мірою дизайнерське рішення. Електричні панелі конфорок з склокераміки відрізняються зручними функціональними особливостями. Інші переваги є у індукційних конфорок зі склокераміки. 

На користь панелей конфорок з склокераміки говорить багато. Щоб ви не вибрали, електричну або індукційну плиту, результат вас не розчарує. Користуючись корисними функціями приладу, ви зможете втілити в життя будь-які кулінарні ідеї з легкістю і комфортом.

2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора