В Україні організована соцмережа для вчених та інвесторів

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1006

alt

Не так давно в Україні з'явився інноваційний спеціалізований мережевий проект під назвою « Науковий світ », орієнтований на аудиторію, що складається з інвесторів і вчених.

Творці соціальної мережі впевнені , що новий проект зможе зацікавити багатьох користувачів. На сайті « Науковий світ » планується публікація відомостей про найважливіші досягнення в галузі науки , інформаційних технологій , а також новин категорій інжиніринг , бізнес , техніка , політика , події , суспільство.

 Наукова мережа дає можливість дізнатися , що нового відбувається в сфері науки в різних куточках світу. Володарі акаунтів в новій соцмережі , яким є чим поділитися , зможуть вести блоги , ставати учасниками спільнот , клубів , груп за інтересами , розміщувати наукові публікації , супроводжуючи їх фотознімками та коментарями до статей та ілюстрацій .

У науковій соціальній мережі бажаючі можуть поділитися нотатками : у розділі , іменованому « Дошка оголошень» , зараз для цих цілей є поки всього лише 3 категорії - «Робота » , «Нерухомість» , «Автомобілі» . Надалі перелік рубрик буде значно розширений.

За нетривалий період існування проекту до нього долучилося значно кількість користувачів , число акаунтів в соцмережі зростає щодня. Вивчити опубліковані в « Науковому світі » статті безперешкодно можуть всі, кого цікавить психологія , філософія , соціологія , політика , астрономія , біологія , географія , медицина , мистецтво , етнографія , будівництво , астрономія і багато інших , пов'язані з науковою діяльністю , дисципліни .

Нова мережа примітна тим , що на її станицях розміщуватимуться матеріали , розраховані як на аудиторію професіоналів , так і на звичайних користувачів . Матеріал викладено доступно, статті дозволяють дізнатися багато цікавого навіть у тих галузях науки , в яких , здавалося б , вже неможливо розповісти щось нове.

За словами творців проекту , поступово соцмережа « Науковий світ » буде розширюватися за рахунок впровадження нових можливостей.

Друзі сайту: можливо вам потрібне якісне та швидке продвижение сайтов, яке вам проведуть справжні професіонали за доступними цінами!


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора