Повнотекстовий пошук від сервісу Quora

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1261

Нещодавно стало відомо про те, що сервіс обміну знаннями Quora зважився запустити повнотекстовий пошук. Сервіс Quora, в народі іменований «онлайн-ринком запитань і відповідей», запустив недавно корисну функцію пошуку повного тексту за ключовими словами, а також фразам. Ця функція дозволяє користувачеві здійснювати пошук не тільки по певних авторам, темам, але ще й за ключовими словами і фразами.

Варто відзначити, що раніше пошук Quora вимагав переходу на нові сторінки тільки за індивідуальними статтями. Тепер при введенні в пошуковий рядок ключового слова чи фрази увазі користувача будуть запропоновані превью різноманітного контенту на сторінці видачі пошуку.

Друзі сайту: можливо вам подобається свіжа икра осетровая зернистая, яку ви можете придбати за цілком доступними цінами!

Quora на даний момент вже стала потужною компанією зі своїм офісом і корпоративною культурою, де співробітники ходять у футболках з написом Quora і п'ють чай тільки з корпоративної посуду з нанесенням логотипу на кухоль. Всі ці дрібниці згуртували колектив ще більше і внесли свій внесок у бойовий настрій компанії.

Цікаво, що сервіс Quora буде відображати всю інформацію на одній сторінці, при цьому користувач не пропустить корисні ресурси.

Цікаво те, що в такому випадку буде можливий перехід по авторам, блогам і темах безпосередньо з пошукової сторінки. Варто відзначити, що перехід цей буде здійснюватися за допомогою меню, яке буде з'являтися у міру введення в рядок пошуку запиту. Якщо необхідний контент не був знайдений, можна буде зі сторінки пошуку задати пряме запитання.

Нагадаємо, Адам Д'Анжело і Чарлі Чивер стали творцями даного сервісу, який з червня дві тисячі дев'ятого року перебував на стадії бета-тестування. Широкій публіці він став доступний через рік - у червні дві тисячі десятого року.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора