Як вибрати холодильник для дому

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 764

Вибираючи холодильник, будь-яка людина хоче, щоб він був досить надійним, служив без поломок, мав низький рівень шуму і при цьому нічого не коштував. Визначимо це основними критеріями, за якими підбирають підходящу модель. Крім цього важливо, щоб холодильник вписався в інтер'єр, був економічний і зручний в повсякденному використанні. Знайшли модель, що задовольняє цим критеріям, значить, ви досить серйозно підійшли до питання вибору. Далі будемо розбиратися, як підібрати холодильник для повсякденних, домашніх потреб.

Отже, давайте спочатку розберемося з найбільш важливими критеріями вибору холодильника. По-перше, ви повинні визначиться, перед покупкою, з розмірами техніки. Скільки камер в холодильнику вам необхідно? В даний час випускають навіть 6-ти камерні агрегати. Кожен виробник випускає продукцію зі своїми габаритами, хоча різниця в розмірах рідко перевищує 10 см. Перш ніж відправиться в шлях з метою покупки холодильника ви повинні чітко розуміти, де він буде стояти і не забудьте виміряти передбачуване місце установки по висоті, глибині і висоті.

Зверніть увагу, що ви можете перейти на сайт mygoods.com.ua, де можна швидко та просто вибрати сучасний холодильник та придбати його за вигідною ціною.

Розглянемо взаємне розташування камер. Найбільш популярне положення морозилки знизу, воно і зрозуміло, адже нею ми користуємося значно рідше, хоча існують моделі з морозильною камерою зверху або взагалі без неї, так що вам вирішувати. Також враховуйте розміри камер відносно один одного. Комусь потрібна велика морозильна камера, а кому-то краще, щоб основна камера була побільше.

Обсяг холодильників вимірюється в літрах. Вибираючи, обсяг холодильника враховуйте, що для двох цілком достатньо 200 літрів, для трьох вже необхідно 250 літрів, а для сім'ї з п'яти чоловік і більше доведеться підбирати модель з об'ємом від 350 літрів.


Спосіб заморозки. Опустимо подробиці і зупинимося на головному. У своїх холодильниках виробники використовують три види заморозки: компресорна, абсорбційна і термоелектрична. Відрізняються рівнем шуму, так компресорний спосіб заморозки найгаласливіший, а ось термоелектричний практично безшумний, абсорбційна заморозка має середній рівень шуму. Не забувайте і про розмороження, яка може бути ручний (відключаємо холодильник від мережі і чекаємо коли раморозітся), конденсационной або крапельної (конденсат стікає в піддон) або No Frost (Авторазморозка). Техніка з крапельної розморожуванням дешевше, однак, вимагає періодичного обслуговування, а ось холодильники з системою No Frost не вимагають до себе особливої уваги і досить надійні, хоча і дорожче. Тут знову ж таки вирішувати вам.

Функціональність. Чим більше функцій, тим дорожче, це зрозуміло, тому вибираючи, холодильник визначитеся, наприклад, чи потрібні вам генератор льоду, швидка заморозка, настройка температури і так далі.

На рахунок компресора, найкраще інверторний, він надійний, безшумний і економічний. Але є у нього і істотний недолік: стрибок напруги може згубно позначитися на роботі інвертора, тому необхідно подумати про стабілізаторі напруги в будинку.


Управління. Сьогодні на ринку представлена техніка з двома способами управління: електронним і електромеханічним. Електронне урядування дозволяє точніше встановити температуру в камерах, воно зручніше у використанні, але техніка з таким управлінням дорожче, більшість сучасних холодильників саме з таким управлінням. Електромеханічне надійне і дешеве.


Рівень шуму. Очевидно, що чим тихіше холодильник, тим краще, але і вартість агрегату обернено пропорційна рівню шуму. Для будинку досить комфортною буде техніка не голосніше 40 дБ.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора