Компанія ASRock представила системну плату Z97 Extreme 6

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 997

alt

Відомий виробник комп'ютерної техніки ASRock презентував материнську плату Z97 Extreme 6 , яка базується на логіці Intel Z97 Express . Новинка сумісна з чіпами на сокеті LGA 1150 , може працювати як з процесорами Haswell четвертої генерації , так і з моделями з новітньої серії Haswell Refresh .

Материнська плата забезпечена 4 слотами для установки оперативної пам'яті формату DDR3 (очікується , що можна буде використовувати планки аж до 3000 +). Максимальний об'єм пам'яті обмежується 32 Гб.

На системній платі ASRock Z97 Extreme 6 розташовуються три роз'єми PCI Express 3.0 x16 , два слоти PCI Express 3.0 x1. Крім цього , тут маються коннектори Ultra M.2 , M.2 , які призначені для карток розширення , твердотільних модулів. У персональному комп'ютері з такою « материнкою » може бути встановлено до 10 -ти дискових накопичувачів стандарту Serial ATA 3.0.

В якості модуля провідних комунікацій на платі застосований мережевий контролер Gigabit Ethernet на 2 порти . Завдяки оснащенню Z97 Extreme 6 аудіосистемою Purity Sound 2 розробникам материнської плати вдалося домогтися чистого звучання. Співвідношення сигнал / шум максимальне , а спотворення звуку зведені до мінімуму.

Конденсатори для новинки Premium Gold Caps були виготовлені фахівцями з Японії. Ці елементи з позолоченим покриттям гарантують стабільне функціонування системи протягом тривалого періоду часу. Застосування фірмової технології Dual- Stack MOSFET (DSM ) дозволить збільшити ефективність живлення CPU .

Крім стандартного набору роз'ємів PS / 2 для клавіатури і маніпулятора «миша» , аудіороз'ємів , портів USB 3.0 (всього їх 6 ) , на панелі роз'ємів знаходяться гнізда DisplayPort , DVI , HDMI , e - SATA. Інформація про вартість материнської плати в даний час не озвучена .


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора