Чи варто встановлювати пісуар вдома?

  • Переглядів: 354

Настінні пісуари зручні не тільки в приміщеннях для людей - і виглядають краще, ніж ви думаєте.

Переносячи концепцію пісуара з пабу, будинку відпочинку або спортзалу в свій будинок, можна заощадити місце і час.

Пісуар в майстерні - відмінна ідея. Вам не потрібно входити в будинок, весь брудний від вашого проекту, і не потрібно втрачати швидкість на хід думок. До речі, ви можете перейти на Kvadratura, щоб вибрати вдалий пісуар для свого дому.

Для домогосподарства, де може виникнути проблема з мобільністю або іншою ситуацією зі здоров'ям - зараз або в майбутньому - пісуар може сприяти незалежності.

Для будинків відпочинку і здачі в оренду, таких як пляжні та лижні будиночки, пісуар робить використання загальної ванної кімнати в змішаній компанії простим, приватним і чистим. Крім того, це може заощадити місце на підлозі, де потрібно два місця для використання ванної кімнати, але простір обмежений.

Якщо ваша ванна кімната - твір мистецтва, в якомусь стилі, чому б і ні? Ви можете замовити типовий, функціональний і відносно доступний пісуар недорого.

І хоча пісуар виглядає круто, він також займає дорогоцінну площу. Безводні пісуари також можуть бути рішенням для зайнятих ванних кімнат і великих сімей - в основному з хлопчиками, звичайно. Ви все одно повинні були б підключити злив до правильно вентильованого зливної труби, але вам не потрібно було б додавати воду. А безводні пісуари майже безшумні, тому що вони не змиваються.

Крім того, безводні пісуари щорічно економлять тисячі літрів води. Однак їх необхідно підтримувати і періодично чистити. Але навіть купка хлопців впорається з цим.

Міський міф про те, що безводні пісуари не гігієнічні і погано пахнуть, - це міф, увічнений противниками безводних пісуарів, який насправді не має під собою ніяких підстав. Недавнє дослідження інституту дизайну екологічних проектів ще раз довів, що безводні пісуари містять в п'ять разів менше бактерій, ніж пісуари, змиті водою. Бактерії і мікроби з пісуарів, що змивається водою, утворюються з фекальних мас, які переносяться по повітрю, які розмножуються, коли пісуар промиває воду. Поєднання вологи з фекаліями створює ідеальне середовище для росту і процвітання бактерій. Оскільки безводні пісуари не змивати воду кожен раз, коли вони використовуються, можливість бактеріального і мікробного забруднення стає дуже малою.

Безводні пісуари - це гарантований шлях до зниження споживання води і енергії в будь-якому не житловому комерційному будинку.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора