Як вибрати вентилятор для ванної кімнати?

  • Переглядів: 730

Якщо ви коли-небудь вибирали вентилятор в ванну, то ви розумієте, як складно буває зробити вибір. Всі вентилятори з вигляду і характеристикам плюс мінус схожі один на одного. Вибирати тільки за зовнішнім виглядом накладної вентилятор неправильно, цей вид техніки повинен бути безпечним і бажано довговічним, щоб він пропрацював до наступного ремонту в приміщенні, а це як мінімум 5-7 років.

Звичайно, можна довіритися рекомендації менеджера в магазині. Але біда в тому, що співробітники великих мережевих будівельних мереж не можуть знати всіх нюансів кожного продукту. Результатом цього може стати як неефективна робота вентилятора, так і його швидка поломка. Тому ми рекомендуємо перед покупкою вентилятора у ванну кімнату звертатися за консультацією в спеціалізовану кліматичну компанію, або спробувати самостійно розібратися в даному питанні.

Підготовка

Перед походом в магазин або на простори інтернету для правильного підбору і покупки нового вентилятора для ванної, санвузла або кухні, необхідно зробити «домашнє завдання».

В першу чергу визначитеся з місцем установки вентилятора:

В стіні або в стелі

безпосередньо в шахту або в систему повітропроводів (якщо вентилятор встановлюється у видаленні від вентиляційної шахти) Потім заміряйте діаметр отвору, в яке буде вставлятися вентилятор (найчастіше отвір вже існує і збільшити його не представляється можливим). Якщо ви вирішили замінити наявний вентилятор вытяжной для ванной на новий, то бажано уточнити модель старого вентилятора, його габаритні і приєднувальні розміри, а також схему його підключення.

Вибір вентилятора

Прийшовши в магазин, не варто купувати перший сподобався вентилятор, спочатку досліджуйте його параметри:

  • Безпека матеріалів
  • продуктивність
  • надійність
  • Рівень шуму

У даній статті вказані всі найважливіші фактори, які треба враховувати при покупці побутового накладного вентилятора. Керуючись ними, ви зможете самостійно вибрати побутової вентилятор для ванної кімнати.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора