Нові можливості верифікації від Google

Написано в Uncategorised
  • Переглядів: 1048

Минулого тижня розробники Google порадували своїх користувачів новими можливостями верифікації сайтів. Тепер в інструментах для вебмастером можна побачити три нові функції.

Функція перегляду верифікації дає можливість перегляду деталей, а це дає можливість веб-майстру побачити методи, які були використані в процесі підтвердження свого права на володіння ресурсами. А зробити це можна досить швидко, наочно і зручно завдяки з'явилася посиланням, перейшовши за яким, можна дізнатися деталі верифікації.

Друзі сайту: тільки якісна та професійна установка ГБО в Киеве зможе дати вам можливість суттєво зекономити на пальному в майбутньому!

Існують такі методи підтвердження того, що сайт саме ваш: HTML-файл; мета-теги; система інтеграції Google Analytics і запис DNS CNAME.

Якщо потрібно скасувати вже проведену верифікацію, веб-майстру потрібно видалити запис підтвердження верифікації на своєму сайті, і лише після цього скористатися «інструментами для веб-майстрів» і підтвердити скасування. Тепер спочатку буде визначатися сервісом від Google метод верифікації на сайті, і якщо методи відрізняються, то системою буде надіслано повідомлення веб-майстру.

Зміни торкнулися і рядки перевірки CNAME, вона стала підтримувати і короткі записи, а це дозволить забезпечити повноцінну підтримку максимальної кількості провайдерів DNS.

Нововведення не скасовують раніше встановлені можливості «Інструментів для веб-майстрів», вони зберегли свої функції і продовжать допомагати веб-майстру.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора