Водоемульсійні фарби для стін від магазину Будсервіс

  • Переглядів: 358

Водоемульсійні фарби для стін це найбільш затребуваний вид фарби для внутрішньої обробки приміщень. Основна відмінність цього типу фарби полягає в хімічному складі сполучної речовини, роль якої виконує вода.

Полімерні частинки, з яких і складається фарба від https://www.budservic.com.ua/product-category/lakokrasochnye-materialy/kraska/, постійно знаходяться ніби в підвішеному стані. Коли водоемульсійні фарби для стін розводяться водою і наносяться на поверхню, вода поступово випаровується, і залишаються на поверхні тільки полімерні частинки. При цьому утворюється якісна, матова щільна плівка, за що і люблять малярі водоемульсійну фарбу.

Над традиційними олійними фарбами є ряд істотних переваг. Основною перевагою є практично відсутність запаху у втиснути фарби. Чого не можна сказати про масляні. Ви можете спокійно фарбувати, не побоюючись за своє здоров'я.

Водоемульсійні фарби для стін не виділяють ніяких небезпечних випарів. Працювати можна за будь-яких температурах (за винятком мінусових).

Практично на будь-які поверхні наносяться водоемульсійні фарби. Матеріал прекрасно наноситься на штукатурені поверхні, цегляні, бетонні. Стіни з гіпсокартону, найчастіше, фарбують водоемульсійною фарбою. Винятки становлять поверхні, раніше пофарбовані глянцевими фарбами, поверхні металеві незахищені (так як це спровокує реакцію корозії, через присутність у складі фарби води).

У будівництві та ремонті водоемульсійні фарби для стін і стель найчастіше використовуються майстрами. Вони невибагливі в застосуванні, розбавляються звичайною водою і легко наносяться на поверхню. Для цього використовують кисті, малярні валики і пульверизатори. Всі інструменти також легко промиваються проточною водою.

Ціна на такі фарби задоволена невисока, а здатність легко змішуватися з фарбувальними добавками, дозволяє створювати величезну кількість забарвлень.

 


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора